SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Föreningsuppgifter
 
Föreningsnummer 34661-22
Organisationsnummer 867800-6761
Postadress Odenrinken, Midfalegatan 5
52141 Falköping
Telefon 073-905 66 57
E-post

info@blueriders.net

Fakturor

faktura@blueriders.net

Hemsida https://www.blueriders.net
Facebook Falköping Blue Riders
Instagram @falkopingblueriders
Swishnummer 1236449581
Bankgiro 5683-5556
   
 
Kontaktpersoner

Ordförande

Helena Iacono

helena.iacono@outlook.com

073-905 66 57

 

Vice ordförande / Ungdomsansvarig

Stefan Fredriksson

stefanf@hotmail.se

073-991 76 07

 

Kassör 

Madeleine Sjögren

madeleine@arvidssonsgolv.se

073-331 48 80

 

Sponsoransvarig

Oliwer Josefsson

oliwer.josefsson@hotmail.com

070-143 93 92

 

Evenemang / Sociala medieansvarig

Cornelia Claesson

cornelia.a.claesson@gmail.com

072-227 03 40

 

Utbildningsansvarig

Morgan Henriksson

henrikssonmorgan@gmail.com 

 

Materialansvarig / Isschema

Mattias Fränberg

mattias.franberg@falkoping.se 

073-504 30 98

 

SportAdmin

Pål Brattberg

brattberg@gmail.com

 

Stefan Fredriksson 

stefanf@hotmail.se

073-991 76 07

 

Domaransvarig

Magnus Leidzén 

magnusleidzen@hotmail.se

070-968 80 05

 

Huvudtränare A-lag

Adam Thilander

 

Sportgrupp senior

Jonas Gegerfelt

gegerfelt2@hotmail.com

072-595 88 45

 

 

Hitta till oss