Uppdaterade riktlinjer avseende Covid-19 - Max 50 åskådare
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Föreningsuppgifter
 
Föreningsnummer 34661-22
Postadress Odenrinken, Midfalegatan 5
52141 Falköping
Telefon 072-862 38 62
E-post

info@blueriders.net

Hemsida https://www.blueriders.net
Bankgiro 5683-5556
Organisationsnummer 867800-6761
 
Kontaktpersoner

Ordförande / Ungdomsansvarig

Conny Cruus

conny.cruus@gmail.com

072-987 55 01

 

Sportchef / Ordf. Sportgrupp

Mikael Bolinder

mikael.bolinder@telia.com

070-662 08 63

 

Marknadsföring & Sponsorer / Ishallsgruppen

Jesper Linder

jesper.linder@volvo.com 

072-862 38 62

 

Ass. Sportchef

Pontus Lind

pontus.odensberg@hotmail.com

076-115 17 22 

 

PR- / Evenemangsansvarig

Daniel Sjögren

daniel.sjogren19@gmail.com 

 

Kassör / TSM

Ulrika Bruhn

ulrika.bruhn@hotmail.com 

070-722 51 34

 

Utbildningsansvarig

Morgan Henriksson

henrikssonmorgan@gmail.com 

 

Domaransvarig

Christian Leward

christian@leward.se

070-590 57 41

 

Huvudtränare A-lag / Ishallsgruppen

Daniel Frank

daniel_cissi@hotmail.com 

 

Vice Ordförande / Kansligruppen

Pål Brattberg

brattberg@gmail.com

070-333 39 67

Hitta till oss
 
Samarbetspartners