SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.

Spelade matcher
APRIL 2024
 
13
08:00
lör
08:00    
Team Flick, Rosenbergs Ishall
 
- IFK Falköping Ishockeyklubb Team Flick  -      
MARS 2024
 
26
19:30
tis
19:30    
J18, Mariestad
J18 » 
Mariestad BoIS HC - IFK Falköping Ishockeyklubb J18
  -      
 
22
19:30
fre
19:30    
J18, Övrigt
J18 » 
Tibro IK - IFK Falköping Ishockeyklubb J18
  -      
 
17
16:00
sön
16:00    
U16 Team-09, Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09 - Trollhättans HC  -      
16
12:10
lör
12:10    
Team Flick, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb Team Flick -   -      
16
08:00
lör
08:00    
Hockeyskolan Flickor, Sparbanken Arena
 
Billys Cup - IFK Falköping/Tidaholms HF  -      
15
19:30
fre
19:30    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Vänersborgs HC
4  -  8  
12
19:15
tis
19:15    
U15 Team-10, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U14 TEAM-10 - SK Prostejov  -      
 
10
12:00
sön
12:00    
U16 Team-09, Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09 - Borås HC  -      
09
17:00
lör
17:00    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Borås HC - Tidaholms HF / IFK Falköping IK4  -  0  
09
15:15
lör
15:15    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF / IFK Falköping IK - Vänersborgs HC6  -  3  
09
10:00
lör
10:00    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF / IFK Falköping IK - Tibro IK / Töreboda HF3  -  4  
08
19:30
fre
19:30    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Nittorps IK
5  -  3  
 
03
17:15
sön
17:15    
U15 Team-10, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U14 TEAM-10 - HC Tachov  -      
03
14:40
sön
14:40    
U13 Team-12, Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb - HC Dalen  -      
03
13:20
sön
13:20    
U16 Team-09, Puahallen
Sörhaga-Alingsås HK - IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09  -      
03
11:40
sön
11:40    
J18, Lassalyckans Ishall A-hall
J18 » 
Ulricehamns IF - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
5  -  3  
03
09:00
sön
09:00    
Team Flick, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb Team Flick - Föräldrar  -      
02
14:40
lör
14:40    
U15 Team-10, Brätte Ishall
Vänersborgs HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK5  -  2  
02
13:00
lör
13:00    
U13 Team-12, Rosenbergs Ishall
Tidaholm/Falköping vit/röd - Ulricehamn, Skövde, Mariestad  -      
FEBRUARI 2024
 
27
19:00
tis
19:00    
U14 Team-11, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11 - HK Dukla Ingema Michalovce  -      
 
25
16:00
sön
16:00    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Fotskäls HC13  -  2  
25
14:30
sön
14:30    
U12 Team-13, Billingehov
Mariestad BoIS HC vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
25
14:00
sön
14:00    
U12 Team-13, Billingehov
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Skövde IK Vit  -      
25
13:15
sön
13:15    
Hockeyskolan Flickor, Mariehus Arena
 
Mariestad BOIS - IFK Falköping/Tidaholms HF  -      
25
13:00
sön
13:00    
U16 Team-09, Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09 - LN 70 HC  -      
25
12:30
sön
12:30    
U12 Team-13, Billingehov
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
25
12:00
sön
12:00    
U12 Team-13, Billingehov
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
25
11:10
sön
11:10    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
25
11:10
sön
11:10    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
25
10:40
sön
10:40    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - HC Lidköping Red Roosters  -      
25
09:50
sön
09:50    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
25
09:50
sön
09:50    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
25
09:20
sön
09:20    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Skövde IK  -      
25
08:50
sön
08:50    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Skövde IK  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Mariestad BoIS HC Blå  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Billingehov
Mariestad BoIS HC vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
25
sön
00:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Skara IK  -      
24
16:40
lör
16:40    
U11 Team-14, Borås Ishall
Borås HC Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
24
16:30
lör
16:30    
U12 Team-13, Skara Ishall
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
24
16:15
lör
16:15    
U11 Team-14, Borås Ishall
Borås HC Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
24
16:15
lör
16:15    
U11 Team-14, Borås Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Sörhaga/Alingsås HK Grön  -      
24
16:05
lör
16:05    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Skara IK  -      
24
16:05
lör
16:05    
U12 Team-13, Skara Ishall
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
24
15:50
lör
15:50    
U11 Team-14, Borås Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Borås HC Vit  -      
24
15:30
lör
15:30    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Mariestad BoIS HC Blå  -      
24
15:25
lör
15:25    
U11 Team-14, Borås Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
24
15:25
lör
15:25    
U11 Team-14, Borås Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
24
15:05
lör
15:05    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
24
15:05
lör
15:05    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
24
15:00
lör
15:00    
U11 Team-14, Borås Ishall
Sörhaga/Alingsås HK Grön - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
24
15:00
lör
15:00    
U11 Team-14, Borås Ishall
Borås HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
24
14:40
lör
14:40    
U12 Team-13, Skara Ishall
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
24
14:40
lör
14:40    
U12 Team-13, Skara Ishall
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
24
13:00
lör
13:00    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - LN 70 HC5  -  3  
24
11:30
lör
11:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
24
11:30
lör
11:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
24
11:00
lör
11:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Vänersborgs HC Gul - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
24
10:30
lör
10:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Sörhaga/Alingsås HK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
24
10:30
lör
10:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Vänersborgs HC Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
24
10:00
lör
10:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Sörhaga/Alingsås HK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
24
09:30
lör
09:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Vänersborgs HC Gul  -      
24
09:30
lör
09:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Vänersborgs HC Svart  -      
21
19:15
ons
19:15    
J18, Tibro Ishall
J18 » 
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
0  -  7  
 
18
17:00
sön
17:00    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Töreboda HF
7  -  6  
18
14:40
sön
14:40    
U14 Team-11, Lassalyckans Ishall A-hall
Ulricehamns IF - Tidaholms HF/IFK Falköping IK5  -  3  
18
14:15
sön
14:15    
U16 Team-09, Övrigtskara ishall
Skara IK - IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09  -      
17
17:10
lör
17:10    
U15 Team-10, Slättbergshallen
Trollhättans HC/Uddevalla HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK4  -  2  
14
19:30
ons
19:30    
U15 Team-10, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U14 TEAM-10 - HK JICÍN  -      
 
11
16:45
sön
16:45    
U16 Team-09, Slättbergshallen
Trollhättans HC - IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09  -      
11
15:30
sön
15:30    
U12 Team-13, Lassalyckans Ishall A-hall
Ulricehamns IF Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
11
14:50
sön
14:50    
U12 Team-13, Lassalyckans Ishall A-hall
Sörhaga/Alingsås HK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
11
14:30
sön
14:30    
U12 Team-13, Lassalyckans Ishall Ulricehamn
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Ulricehamns IF Svart  -      
11
13:00
sön
13:00    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - LN 70 HC1  -  4  
11
11:00
sön
11:00    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
11
10:30
sön
10:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
11
10:30
sön
10:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Skövde IK Vit  -      
11
10:00
sön
10:00    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Mariestad BoIS HC vit  -      
11
09:30
sön
09:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
11
09:30
sön
09:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
11
09:00
sön
09:00    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Mariestad BoIS HC vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
11
09:00
sön
09:00    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Skövde IK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
10
17:45
lör
17:45    
J18, Ishallen Lidköping
J18 » 
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
3  -  7  
10
17:00
lör
17:00    
U15 Team-10, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK3  -  2  
10
15:00
lör
15:00    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
10
15:00
lör
15:00    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
10
14:30
lör
14:30    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
Mariestad BoIS HC Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
10
14:00
lör
14:00    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
10
14:00
lör
14:00    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
10
14:00
lör
14:00    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - HC Lidköping Red Roosters Vit  -      
10
13:30
lör
13:30    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
10
13:30
lör
13:30    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
10
13:30
lör
13:30    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Mariestad BoIS HC Vit  -      
10
13:30
lör
13:30    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Mariestad BoIS HC Blå  -      
10
13:30
lör
13:30    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
10
12:45
lör
12:45    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
Skövde IK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
10
12:45
lör
12:45    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
Mariestad BoIS HC Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
10
12:15
lör
12:15    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
10
12:15
lör
12:15    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen
HC Lidköping Red Roosters Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
10
12:00
lör
12:00    
U10 Team-15, ICA Oxen-hallen Mariestad
Mariestad - IFK Falköping Ishockeyklubb  -      
10
09:10
lör
09:10    
U13 Team-12, Borås ishall
Borås 2 lag, Grästorp - Tidaholm/Falköping vit/röd  -      
09
19:10
fre
19:10    
U16 Team-09, Borås ishall
Borås HC - IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09  -      
07
19:30
ons
19:30    
J18, Mariehus Arena
J18 » 
Mariestad BoIS HC Lag 2 - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
5  -  3  
 
04
14:00
sön
14:00    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Sörhaga/Alingsås HK8  -  3  
03
16:30
lör
16:30    
Team Flick, Ishallen Lidköping
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
03
16:25
lör
16:25    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
03
15:55
lör
15:55    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Töreboda HF - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
03
15:55
lör
15:55    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
03
15:30
lör
15:30    
Team Flick, Ishallen Lidköping
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
03
15:15
lör
15:15    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
03
15:15
lör
15:15    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tibro IK  -      
03
15:15
lör
15:15    
U13 Team-12, Töreshov, Töreboda
Töreboda, Mariestad, Skövde - Tidaholm/Falköping röd  -      
03
15:00
lör
15:00    
Team Flick, Ishallen Lidköping
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Mariestad BoIS HC Blå  -      
03
14:45
lör
14:45    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Töreboda HF  -      
03
14:30
lör
14:30    
Team Flick, Lidköping
 
Lidköping - IFK Falköping Ishockeyklubb Team Flick  -      
03
14:15
lör
14:15    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
03
14:15
lör
14:15    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
03
13:30
lör
13:30    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Skövde IK5  -  2  
03
13:00
lör
13:00    
U13 Team-12, Mariehus arena, Mariestad
Mariestad 2 lag, Skövde, Tibro - Tidaholm/Falköping vit  -      
03
12:00
lör
12:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Borås HC Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
03
11:30
lör
11:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Borås HC Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
03
11:30
lör
11:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Nittorps IK  -      
03
11:00
lör
11:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Borås HC Vit  -      
03
10:30
lör
10:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
03
10:30
lör
10:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
03
10:00
lör
10:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Borås HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
03
10:00
lör
10:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Nittorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
JANUARI 2024
 
28
16:00
sön
16:00    
U16 Team-09, Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09 - Sörhaga-Alingsås HK  -      
28
14:45
sön
14:45    
U14 Team-11, Tibro ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11 - Poolspel 3mot3  -      
28
10:00
sön
10:00    
U14 Team-11, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11 - Poolspel 3mot3  -      
27
17:15
lör
17:15    
Team Flick, Billingehov B-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
27
17:15
lör
17:15    
Team Flick, Billingehov B-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
27
16:45
lör
16:45    
Team Flick, Billingehov B-hall
Skövde IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
27
16:45
lör
16:45    
Team Flick, Billingehov B-hall
Skövde IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
27
16:00
lör
16:00    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Vänersborgs HC7  -  3  
27
15:15
lör
15:15    
Team Flick, Billingehov B-hall
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
27
15:15
lör
15:15    
Team Flick, Billingehov B-hall
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
27
14:45
lör
14:45    
Team Flick, Billingehov B-hall
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
27
14:45
lör
14:45    
Team Flick, Billingehov B-hall
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
27
13:00
lör
13:00    
U13 Team-12, Rosenbergs Ishall
Tidaholm/Falköping vit/röd - Mariestad, Töreboda  -      
26
19:30
fre
19:30    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Skövde IK Lag 2
2  -  3  
 
21
16:00
sön
16:00    
U16 Team-09, Lödöseborg
LN 70 HC - IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09  -      
21
15:45
sön
15:45    
U12 Team-13, Skara Ishall
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
21
15:20
sön
15:20    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Sörhaga/Alingsås HK Grön  -      
21
15:00
sön
15:00    
U12 Team-13, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
21
14:30
sön
14:30    
U12 Team-13, Mariehus Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Skövde IK Vit  -      
21
14:10
sön
14:10    
U12 Team-13, Skara Ishall
Sörhaga/Alingsås HK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
21
13:40
sön
13:40    
J18, Brätte Ishall
J18 » 
Vänersborgs HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
9  -  2  
21
13:30
sön
13:30    
U12 Team-13, Skara Ishall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
21
13:30
sön
13:30    
U12 Team-13, Mariehus Arena
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
21
13:00
sön
13:00    
U12 Team-13, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
21
13:00
sön
13:00    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Trollhättans HC/Uddevalla HC6  -  8  
21
11:15
sön
11:15    
U10 Team-15, Rosenbergs ishall
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
21
10:45
sön
10:45    
U10 Team-15, Rosenbergs ishall
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
21
10:20
sön
10:20    
Team Flick, Borås Ishall
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
21
10:15
sön
10:15    
U10 Team-15, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Skara IK  -      
21
09:55
sön
09:55    
Team Flick, Borås Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Fritsla HK  -      
21
09:55
sön
09:55    
Team Flick, Borås Ishall
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
21
09:30
sön
09:30    
Team Flick, Borås Ishall
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
21
09:30
sön
09:30    
Team Flick, Borås Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
21
09:15
sön
09:15    
U10 Team-15, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Skövde IK, Mariestad Bois, Skara IK  -      
21
09:15
sön
09:15    
U10 Team-15, Rosenbergs ishall
Skövde IK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
21
09:15
sön
09:15    
U10 Team-15, Rosenbergs ishall
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
21
09:05
sön
09:05    
Team Flick, Borås ishall
 
Borås - IFK Falköping Ishockeyklubb Team Flick  -      
21
09:05
sön
09:05    
Team Flick, Borås Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Fritsla HK  -      
21
09:05
sön
09:05    
Team Flick, Borås Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Mariestad BoIS HC Vit  -      
20
14:30
lör
14:30    
U15 Team-10, Lödöseborg
LN 70 HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK1  -  4  
20
14:00
lör
14:00    
U12 Team-13, Åse & Viste Arena
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
20
13:30
lör
13:30    
U12 Team-13, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Grästorps IK Röd  -      
20
13:00
lör
13:00    
U12 Team-13, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Vänersborgs HC Svart  -      
20
12:30
lör
12:30    
U12 Team-13, Åse & Viste Arena
LN 70 HC vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
 
14
17:00
sön
17:00    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Sörhaga/Alingsås HK
2  -  6  
14
16:40
sön
16:40    
U11 Team-14, Skara Ishall
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
14
16:10
sön
16:10    
U11 Team-14, Skara Ishall
Skövde IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
14
15:30
sön
15:30    
U11 Team-14, Skara Ishall
Mariestad BoIS HC Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
14
14:30
sön
14:30    
U11 Team-14, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Töreboda HF  -      
14
12:30
sön
12:30    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Mariestad BoIS HC6  -  12
14
10:30
sön
10:30    
U14 Team-11, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK9  -  4  
13
18:30
lör
18:30    
U11 Team-14, Lödöseborg
Grästorps IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
13
18:00
lör
18:00    
U11 Team-14, Lödöseborg
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - HC Lidköping Red Roosters  -      
13
17:30
lör
17:30    
U11 Team-14, Lödöseborg
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Vänersborgs HC Vit  -      
13
17:00
lör
17:00    
U11 Team-14, Lödöseborg
LN 70 HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
13
16:45
lör
16:45    
U13 Team-12, Mariestad
Tibro, Mariestad, Skövde - Tidaholm/Falköping vit  -      
13
15:45
lör
15:45    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
13
15:45
lör
15:45    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
13
15:15
lör
15:15    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Trollhättans HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
13
14:45
lör
14:45    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
13
14:45
lör
14:45    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Trollhättans HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
13
14:15
lör
14:15    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
13
13:45
lör
13:45    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Trollhättans HC Blå  -      
13
13:45
lör
13:45    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Trollhättans HC Vit  -      
13
12:00
lör
12:00    
U13 Team-12, Billingehov, Skövde
Skövde 2 lag, Töreboda - Tidaholm/Falköping röd  -      
13
11:30
lör
11:30    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Trollhättans HC/Uddevalla HC10  -  2  
12
19:00
fre
19:00    
U16 Team-09, Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09 - Skara IK  -      
 
07
17:00
sön
17:00    
U12 Team-13, Ishallen Lidköping
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Mariestad BoIS HC Blå  -      
07
16:30
sön
16:30    
U12 Team-13, Ishallen Lidköping
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
07
16:00
sön
16:00    
U12 Team-13, Ishallen Lidköping
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
07
14:00
sön
14:00    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Tibro IK9  -  4  
07
12:30
sön
12:30    
U12 Team-13, Åse & Viste Arena
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
07
12:00
sön
12:00    
U12 Team-13, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Grästorps IK Röd  -      
07
11:30
sön
11:30    
U12 Team-13, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Trollhättans HC Blå  -      
07
11:00
sön
11:00    
U12 Team-13, Åse & Viste Arena
LN 70 HC Grön - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
06
16:00
lör
16:00    
U12 Team-13, Billingehov B-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Skövde IK Röd  -      
06
15:30
lör
15:30    
U12 Team-13, Billingehov B-hall
Skövde IK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
06
15:00
lör
15:00    
U12 Team-13, Billingehov B-hall
Mariestad BoIS HC vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
06
12:00
lör
12:00    
Team Flick, Mariehus Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
06
12:00
lör
12:00    
Team Flick, Mariehus Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
06
11:30
lör
11:30    
Team Flick, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
06
11:30
lör
11:30    
Team Flick, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
06
11:00
lör
11:00    
U16 Team-09, DM U15
 
Borås/ skövde ik - IFK Falköping Ishockeyklubb U15 TEAM-09  -      
06
10:30
lör
10:30    
Team Flick, Mariehus Arena
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
06
10:30
lör
10:30    
Team Flick, Mariehus Arena
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
05
19:20
fre
19:20    
U15 Team-10, Billingehov
Skövde IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK3  -  1  
DECEMBER 2023
 
30
12:40
lör
12:40    
U13 Team-12, Norrahammar
HC Dalen - IFK Falköping Ishockeyklubb U12 TEAM-12  -      
28
19:00
tor
19:00    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Ulricehamns IF
2  -  3  
 
21
19:30
tor
19:30    
J18, Nittorps Ishall
J18 » 
Nittorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
6  -  2  
 
17
16:00
sön
16:00    
U16 Team-09, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Skövde IK0  -  11
17
15:30
sön
15:30    
U14 Team-11, Ishallen Lidköping
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK11  -  2  
17
13:10
sön
13:10    
U12 Team-13, Billingehov
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Skövde IK Röd  -      
17
13:00
sön
13:00    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Borås HC lag 2
6  -  1  
17
12:40
sön
12:40    
U12 Team-13, Billingehov
Skövde IK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
17
12:10
sön
12:10    
U12 Team-13, Billingehov
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
17
11:00
sön
11:00    
U10 Team-15, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Trollhättans HC Vit  -      
17
11:00
sön
11:00    
U10 Team-15, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Trollhättans HC Blå  -      
17
10:30
sön
10:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
17
10:30
sön
10:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
17
10:30
sön
10:30    
U10 Team-15, Åse & Viste Arena
Vänersborgs HC Gul - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
17
10:30
sön
10:30    
U10 Team-15, Åse & Viste Arena
Vänersborgs HC Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
17
10:00
sön
10:00    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Ulricehamns IF Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
17
10:00
sön
10:00    
U10 Team-15, Åse & Viste Arena
Grästorp, Trollhättan, Vänersborg - Tidaholms HF/IFK Falköping IK   -      
17
10:00
sön
10:00    
U10 Team-15, Åse & Viste Arena
Grästorps IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
17
09:30
sön
09:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Nittorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
17
09:30
sön
09:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Ulricehamns IF Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
17
09:00
sön
09:00    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Nittorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
17
08:30
sön
08:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Ulricehamns IF Vit  -      
17
08:30
sön
08:30    
U12 Team-13, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Ulricehamns IF Svart  -      
16
16:30
lör
16:30    
Team Flick, ICA Oxen-hallen
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
16
16:00
lör
16:00    
Team Flick, ICA Oxen-hallen
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
16
15:30
lör
15:30    
Team Flick, ICA Oxen-hallen
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
16
15:30
lör
15:30    
Team Flick, ICA Oxen-hallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Skövde IK  -      
16
15:00
lör
15:00    
Team Flick, ICA Oxen-hallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
16
15:00
lör
15:00    
Team Flick, ICA Oxen-hallen
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
16
14:30
lör
14:30    
Team Flick, ICA Oxen-hallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Mariestad BoIS HC Vit  -      
16
10:30
lör
10:30    
U15 Team-10, Billingehov B-hall
Skövde IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK8  -  10
11
19:30
mån
19:30    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Tibro IK
6  -  5  
 
10
15:40
sön
15:40    
U16 Team-09, Borås Ishall
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK13  -  3  
10
13:00
sön
13:00    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
10
13:00
sön
13:00    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
10
11:30
sön
11:30    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
10
11:30
sön
11:30    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
10
11:00
sön
11:00    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
10
11:00
sön
11:00    
Team Flick, Åse & Viste Arena
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
10
10:00
sön
10:00    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Grästorps IK - Tidaholm/Falköping3  -  2  
09
15:20
lör
15:20    
U13 Team-12, Töreshov, Töreboda
Töreboda, Skövde 2 lag, Mariestad - Tidaholm/Falköping röd  -      
09
15:00
lör
15:00    
U11 Team-14, Billingehov B-hall
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
09
14:30
lör
14:30    
U11 Team-14, Billingehov B-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Skövde IK Vit  -      
09
13:30
lör
13:30    
U11 Team-14, Billingehov B-hall
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
09
13:00
lör
13:00    
U11 Team-14, Billingehov B-hall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
09
13:00
lör
13:00    
U13 Team-12, Skara ishall
Skara, Mariestad, Tibro - Tidaholm/Falköping vit  -      
09
12:30
lör
12:30    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Ulricehamns IF6  -  8  
09
10:00
lör
10:00    
 
Tomtecupen - U8 IFK Falköping/Tidaholms HF  -      
 
03
16:00
sön
16:00    
U12 Team-13, ICA Oxen-hallen
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
03
15:30
sön
15:30    
U12 Team-13, ICA Oxen-hallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Skara IK  -      
03
15:30
sön
15:30    
U16 Team-09, Ishallen Lidköping
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK12  -  0  
03
14:30
sön
14:30    
U12 Team-13, ICA Oxen-hallen
Skövde IK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
03
14:00
sön
14:00    
U12 Team-13, ICA Oxen-hallen
Mariestad BoIS HC vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
03
12:55
sön
12:55    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
03
12:30
sön
12:30    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
03
12:30
sön
12:30    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Tibro IK  -      
03
12:05
sön
12:05    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Sörhaga/Alingsås HK Vit  -      
03
11:40
sön
11:40    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
03
11:40
sön
11:40    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
03
11:30
sön
11:30    
J18, Töreshov
J18 » 
Töreboda HF - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
0  -  13
03
11:15
sön
11:15    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Sörhaga/Alingsås HK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
03
11:15
sön
11:15    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
02
16:00
lör
16:00    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Vänersborgs HC4  -  3  
02
13:40
lör
13:40    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Ulricehamns IF Svart  -      
02
12:40
lör
12:40    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Ulricehamns IF vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
02
12:15
lör
12:15    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
02
12:00
lör
12:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Vänersborgs HC Vit  -      
02
12:00
lör
12:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Trollhättans HC Blå  -      
02
11:50
lör
11:50    
U11 Team-14, Lassalyckans ishall Ulricehamn
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Vårgårda HC  -      
02
11:30
lör
11:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Trollhättans HC Vit  -      
02
11:00
lör
11:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Trollhättans HC Blå  -      
02
11:00
lör
11:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Trollhättans HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
02
10:30
lör
10:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
02
10:30
lör
10:30    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
02
10:00
lör
10:00    
U11 Team-14, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Vänersborgs HC Vit  -      
NOVEMBER 2023
 
26
16:20
sön
16:20    
Team Flick, Billingehov
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
26
16:20
sön
16:20    
Team Flick, Billingehov
Skövde IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
26
16:00
sön
16:00    
U16 Team-09, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Trollhättans HC0  -  9  
26
15:50
sön
15:50    
Team Flick, Billingehov
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - HC Lidköping Red Roosters  -      
26
15:20
sön
15:20    
Team Flick, Billingehov
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Vit  -      
26
15:20
sön
15:20    
Team Flick, Billingehov
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
26
14:30
sön
14:30    
Team Flick, Billingehov Skövde
 
- IFK Falköping Ishockeyklubb Team Flick  -      
26
14:30
sön
14:30    
Team Flick, Billingehov
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Skövde IK  -      
26
13:00
sön
13:00    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Mariestad BoIS HC Lag 2
2  -  1  
26
08:30
sön
08:30    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Mariestad BoIS HC Vit4  -  8  
25
17:00
lör
17:00    
U10 Team-15, Töreshov
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Skövde IK Blå  -      
25
17:00
lör
17:00    
U10 Team-15, Töreshov
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
25
16:30
lör
16:30    
U10 Team-15, Töreshov
Mariestad BoIS HC Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
25
16:30
lör
16:30    
U10 Team-15, Töreshov
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
25
16:00
lör
16:00    
U10 Team-15, Töreshov
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Skövde IK Röd  -      
25
15:30
lör
15:30    
U13 Team-12, Rosenbergs Ishall
Tidaholm/Falköping vit/röd - Trollhättan 2 lag, Grästorp  -      
25
15:30
lör
15:30    
U10 Team-15, Töreshov
Töreboda HF - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
25
13:00
lör
13:00    
Hockeyskolan Flickor, Billingehov
Skövde IK/Tibro IK/Partille HK - IFK Falköping/Tidaholms HF  -      
24
19:30
fre
19:30    
U15 Team-10, Ishallen Lidköping
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK8  -  2  
 
19
17:00
sön
17:00    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - HC Lidköping Red Roosters
2  -  6  
19
12:30
sön
12:30    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Mariestad BoIS HC Blå4  -  3  
19
12:00
sön
12:00    
U11 Team-14, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
19
11:30
sön
11:30    
U11 Team-14, Mariehus Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Mariestad BoIS HC Röd  -      
19
11:00
sön
11:00    
U11 Team-14, Mariehus Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Skövde IK Blå  -      
19
10:30
sön
10:30    
U11 Team-14, Mariehus Arena
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
18
17:30
lör
17:30    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Skövde IK  -      
18
17:30
lör
17:30    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Skövde IK  -      
18
16:20
lör
16:20    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
18
16:20
lör
16:20    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
18
15:45
lör
15:45    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
18
15:20
lör
15:20    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
18
15:20
lör
15:20    
Team Flick, Rosenbergs ishall
Grästorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
18
15:15
lör
15:15    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Skövde IK Vit  -      
18
15:00
lör
15:00    
U12 Team-13, Skara Ishall
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
18
14:45
lör
14:45    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Töreboda HF  -      
18
14:25
lör
14:25    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Skara IK  -      
18
14:25
lör
14:25    
U12 Team-13, Skara Ishall
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
18
14:15
lör
14:15    
U11 Team-14, Tibro Ishall
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
18
14:00
lör
14:00    
U11 Team-14, Nittorps Ishall
Nittorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
18
13:50
lör
13:50    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Mariestad BoIS HC vit  -      
18
13:30
lör
13:30    
U11 Team-14, Nittorps Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Sörhaga/Alingsås HK Vit  -      
18
13:30
lör
13:30    
U11 Team-14, Nittorps Ishall
Nittorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
18
13:15
lör
13:15    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
18
13:15
lör
13:15    
U12 Team-13, Skara Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
18
13:00
lör
13:00    
U11 Team-14, Nittorps Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Sörhaga/Alingsås HK Grön  -      
18
12:40
lör
12:40    
U12 Team-13, Skara Ishall
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
18
12:40
lör
12:40    
U12 Team-13, Skara Ishall
Mariestad BoIS HC vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
18
12:30
lör
12:30    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Grästorps IK2  -  13
18
12:00
lör
12:00    
U11 Team-14, Nittorps Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
18
12:00
lör
12:00    
U11 Team-14, Nittorps Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
18
11:30
lör
11:30    
U11 Team-14, Nittorps Ishall
Sörhaga/Alingsås HK Grön - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
18
11:30
lör
11:30    
U11 Team-14, Nittorps Ishall
Sörhaga/Alingsås HK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
17
19:20
fre
19:20    
U16 Team-09, PUAHALLEN
Sörhaga/Alingsås HK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK6  -  3  
 
12
16:30
sön
16:30    
U12 Team-13, Billingehov
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Skövde IK Vit  -      
12
16:00
sön
16:00    
U12 Team-13, Billingehov
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
12
15:30
sön
15:30    
U12 Team-13, Billingehov
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
12
14:30
sön
14:30    
Skara, Borås vit, Borås röd - Tidaholm / Falköping  -      
12
14:00
sön
14:00    
U16 Team-09, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Skara IK3  -  5  
12
12:30
sön
12:30    
U14 Team-11, Billingehov
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11 - Skövde IK Vit+Röd, Mariestad BoIS Vit+Röd  -      
12
12:00
sön
12:00    
Team Flick, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
12
11:00
sön
11:00    
Team Flick, Mariehus Arena
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
12
10:30
sön
10:30    
Team Flick, Mariehus Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Mariestad BoIS HC Blå  -      
12
09:30
sön
09:30    
U14 Team-11, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11 - Mariestad & Tibro/Töreboda (3 mot 3)  -      
11
18:00
lör
18:00    
U15 Team-10, PUAHALLEN
Sörhaga/Alingsås HK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK10  -  1  
11
14:30
lör
14:30    
U13 Team-12, Lidköping
HC Lidköping, Vänersborg svart /röd, Trollhättan - Tidaholm / Falköping   -      
11
13:00
lör
13:00    
U12 Team-13, Smedjebergsvägen 8, 562 32 Norrahammar
HC Dalen - IFK Falköping Ishockeyklubb  -      
10
19:10
fre
19:10    
J18, Billingehov
J18 » 
Skövde IK Lag 2 - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
0  -  4  
 
05
17:00
sön
17:00    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Vänersborgs HC
1  -  8  
05
15:00
sön
15:00    
U16 Team-09, Lödöseborg
LN 70 HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK12  -  0  
05
14:00
sön
14:00    
U14 Team-11, Billingehov B-hall
Skövde IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd12  -  4  
04
16:30
lör
16:30    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - LN 70 HC10  -  5  
04
16:00
lör
16:00    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Trollhättans HC Blå  -      
04
15:00
lör
15:00    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Trollhättans HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
04
14:50
lör
14:50    
U11 Team-14, Billingehov B-hall
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
04
14:30
lör
14:30    
U11 Team-14, Slättbergshallen
HC Lidköping Red Roosters - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
04
14:20
lör
14:20    
U11 Team-14, Billingehov B-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Mariestad BoIS HC Röd  -      
04
14:00
lör
14:00    
U11 Team-14, Slättbergshallen
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Vänersborgs HC Svart  -      
04
13:30
lör
13:30    
U11 Team-14, Billingehov B-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Skövde IK Blå  -      
04
13:10
lör
13:10    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
04
13:10
lör
13:10    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
04
13:00
lör
13:00    
U11 Team-14, Billingehov B-hall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
04
12:40
lör
12:40    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Ulricehamns IF vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
04
12:25
lör
12:25    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Nittorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
04
12:25
lör
12:25    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Ulricehamns IF Svart - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
04
12:00
lör
12:00    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Nittorps IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart  -      
04
11:35
lör
11:35    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Svart - Ulricehamns IF vit  -      
04
11:35
lör
11:35    
U11 Team-14, Lassalyckans Ishall A-hall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Ulricehamns IF Svart  -      
04
10:00
lör
10:00    
U13 Team-12, Rosenbergs Ishall
Tidaholm/Falköping vit/röd - Skara, Skövde, Mariestad  -      
OKTOBER 2023
 
31
19:00
tis
19:00    
U16 Team-09, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Grästorps IK1  -  12
 
29
17:30
sön
17:30    
U12 Team-13, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
29
17:00
sön
17:00    
U12 Team-13, Mariehus Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Mariestad BoIS HC vit  -      
29
16:30
sön
16:30    
U12 Team-13, Mariehus Arena
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Vårgårda HC  -      
29
16:00
sön
16:00    
U12 Team-13, Mariehus Arena
Skara IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd  -      
29
13:10
sön
13:10    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
29
13:00
sön
13:00    
U16 Team-09, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK8  -  0  
29
12:45
sön
12:45    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Skövde IK Röd - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
29
12:45
sön
12:45    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit - Tibro IK  -      
29
12:05
sön
12:05    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Skövde IK Vit  -      
29
11:40
sön
11:40    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
29
11:40
sön
11:40    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
29
11:15
sön
11:15    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Skövde IK Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Vit  -      
29
11:15
sön
11:15    
U12 Team-13, Tibro Ishall
Tibro IK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK Blå  -      
29
10:00
sön
10:00    
U14 Team-11, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd - Tibro IK/Töreboda HF8  -  3  
28
17:00
lör
17:00    
U15 Team-10, Slättbergshallen
Trollhättans HC/Uddevalla HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK2  -  8  
27
19:15
fre
19:15    
J18, PUAHALLEN
J18 » 
Sörhaga/Alingsås HK - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
10  -  3  
 
22
14:30
sön
14:30    
U13 Team-12, Billingehov, Skövde
Skövde 2 lag, Tibro, Mariestad - Tidaholm/Falköping röd  -      
22
12:40
sön
12:40    
U16 Team-09, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Vänersborgs HC5  -  7  
22
10:30
sön
10:30    
U14 Team-11, Mariehus Arena
 
Mariestad BOIS - IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11  -      
22
10:30
sön
10:30    
U14 Team-11, Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Vit - Tidaholms HF/IFK Falköping IK3  -  2  
22
10:00
sön
10:00    
U14 Team-11, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11 - Lidköping   -      
21
16:00
lör
16:00    
U13 Team-12, Mariehus arena, Mariestad
Mariestad 2 lag, Skövde, Töreboda - Tidaholm/Falköping vit  -      
21
16:00
lör
16:00    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Tibro IK/Töreboda HF0  -  2  
 
15
14:40
sön
14:40    
U16 Team-09, Tibro Ishall
Tibro IK/Töreboda HF - Tidaholms HF/IFK Falköping IK12  -  0  
15
11:40
sön
11:40    
J18, Lassalyckans Ishall A-hall
J18 » 
Ulricehamns IF - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
1  -  5  
15
11:30
sön
11:30    
U14 Team-11, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb B2 U13 TEAM-11 - Töreboda (träningsmatch)  -      
14
15:10
lör
15:10    
U15 Team-10, Borås Ishall
Borås HC - Tidaholms HF/IFK Falköping IK4  -  4  
 
08
14:00
sön
14:00    
U14 Team-11, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb B2 U13 TEAM-11 - Sörhaga/Alingsås (Träningsmatch)  -      
07
16:00
lör
16:00    
U15 Team-10, Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Mariestad BoIS HC10  -  9  
06
19:00
fre
19:00    
J18, Rosenbergs ishall
J18 » 
Tidaholms HF/IFK Falköping IK - Nittorps IK
1  -  3  
02
19:45
mån
19:45    
J18, Borås Ishall
J18 » 
Borås HC lag 2 - Tidaholms HF/IFK Falköping IK
8  -  7  
 
01
11:30
sön
11:30    
U16 Team-09, Rosenbergs Ishall
 
IFK Falköping Ishockeyklubb A2 U15 TEAM-09 - Töreboda  -      
SEPTEMBER 2023
 
24
14:30
sön
14:30    
U15 Team-10, Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb - Uddevalla HC  -      
 
17
12:00
sön
12:00    
J18, Grästorp
J18 » 
Grästorp - IFK Falköping Ishockeyklubb
  -      
16
lör
00:00    
U16 Team-09, Övrigt
Töreboda - IFK Falköping Ishockeyklubb  -      
 
10
17:00
sön
17:00    
Skara - IFK Falköping Ishockeyklubb  -