SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
U13 Team-11
Falköping Blue Riders
A-lag
Ungdom
J18
U16 Team-08
U15 Team-09
U14 Team-10
U13 Team-11
U12 Team-12
U11 Team-13
U10 Team-14
U9 Team-15
Team Flick
Hockeyskola
Rekreationshockey
Hockeyskola
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Falköping Blue Riders
A-lag
Ungdom
J18
U16 Team-08
U15 Team-09
U14 Team-10
U13 Team-11
U12 Team-12
U11 Team-13
U10 Team-14
U9 Team-15
Team Flick
Hockeyskola
Rekreationshockey
Hockeyskola
Hem
Kalender
Matcher
Truppen
Kontakt
Hem
Kalender
Matcher
Truppen
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/2024: B2 Slutspel B
2023/2024: B2 Västergötland Norra
2022/2023: B2 Norra
OKTOBER 2023
08
14:00
sön
14:00
Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb B2 U13 TEAM-11
- Sörhaga/Alingsås (Träningsmatch)
-
15
11:30
sön
11:30
Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb B2 U13 TEAM-11
- Töreboda (träningsmatch)
-
22
10:00
sön
10:00
Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11
- Lidköping
-
22
10:30
sön
10:30
Mariehus Arena
Mariestad BOIS -
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11
-
22
10:30
sön
10:30
Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Vit
- Tidaholms HF/IFK Falköping IK
3 - 2
29
10:00
sön
10:00
Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd
- Tibro IK/Töreboda HF
8 - 3
NOVEMBER 2023
05
14:00
sön
14:00
Billingehov B-hall
Skövde IK -
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd
12 - 4
12
09:30
sön
09:30
Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11
- Mariestad & Tibro/Töreboda (3 mot 3)
-
12
12:30
sön
12:30
Billingehov
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11
- Skövde IK Vit+Röd, Mariestad BoIS Vit+Röd
-
19
12:30
sön
12:30
Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK Röd
- Mariestad BoIS HC Blå
4 - 3
26
08:30
sön
08:30
Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK -
Mariestad BoIS HC Vit
4 - 8
DECEMBER 2023
10
10:00
sön
10:00
Rosenbergs ishall
Grästorps IK -
Tidaholm/Falköping
3 - 2
17
15:30
sön
15:30
Ishallen Lidköping
HC Lidköping Red Roosters
- Tidaholms HF/IFK Falköping IK
11 - 2
JANUARI 2024
07
14:00
sön
14:00
Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK
- Tibro IK
9 - 4
14
10:30
sön
10:30
Mariehus Arena
Mariestad BoIS HC Blå -
Tidaholms HF/IFK Falköping IK
9 - 4
21
13:00
sön
13:00
Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK
- Trollhättans HC/Uddevalla HC
6 - 8
28
10:00
sön
10:00
Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11
- Poolspel 3mot3
-
28
14:45
sön
14:45
Tibro ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11
- Poolspel 3mot3
-
FEBRUARI 2024
04
14:00
sön
14:00
Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK
- Sörhaga/Alingsås HK
8 - 3
11
13:00
sön
13:00
Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK
- LN 70 HC
1 - 4
18
14:40
sön
14:40
Lassalyckans Ishall A-hall
Ulricehamns IF -
Tidaholms HF/IFK Falköping IK
5 - 3
25
16:00
sön
16:00
Rosenbergs ishall
Tidaholms HF/IFK Falköping IK
- Fotskäls HC
13 - 2
27
19:00
tis
19:00
Rosenbergs Ishall
IFK Falköping Ishockeyklubb U13 TEAM-11
- HK Dukla Ingema Michalovce
-